Çelik Villa Fiyatları

Çelik villa yaptırmayı planlayan müşteriler, villa özelliliklerinden sonra çelik villa fiyatları araştırmasına başlıyor. Oldukça ekonomik fiyatlara sahip olabileceğiniz bu villalar sizlerinde tahmin ettiği gibi metrekarelerine göre fiyatlandırma yöntemi ile belirleniyor.

Firmaların fiyatlarında az miktarda farklılıklar olsa da; aynı kalitede üretilmiş villalarda fiyatlar aşağı yukarı aynı denebilir. Çelik villa fiyatları anahtar teslim, ileri kaba teslim ve çelik montaj teslim şeklinde olabiliyor. Bu durumda da fiyatlar farklılık gösteriyor.

100 Metrekarelik bir villa için genel anahtar teslim fiyatların 90 ile 95bin aralığında değiştiğini söyleyebiliriz. İleri kaba teslim projelerdeyse yine üretici firmaya göre değişse de genel fiyatlar 74 bin ve 76 bin Lira arasında seyrediyor. Yalnızca çelik montaj halinde teslimlerde ise fiyat 26 bin 29 bin TL arasında üretiliyor. Ayrıntılar hakkında biraz bilgi verirsek; anahtar teslim içinde mobilyalarınızı alıp evinize yerleştiriyor ve hemen villanızda yaşamaya başlıyorsunuz.

Oturulmaya hazır halde size teslim edilen villa içerisinde elektrik prizleri de dâhil her ayrıntı mevcut. İleri kaba teslim projelerde ise villa su tesisatı bataryaları, elektrik prizleri gibi ayrıntılar bulunmamakta. Çelik montaj içerikli projede ise sadece villanın çelik iskeleti bulunuyor. Kaplama ve diğer ayrıntılara hazır olarak teslim ediliyor.

Çelik villa fiyatları içene yine firmadan firmaya farklılık gösterse de genelde firmalar; garaj, balkon, veranda, kombi, klima gibi ayrıntılar dâhil etmiyor. Bu durumda projelendirme aşamasında firmanız ile dâhil olan ayrıntıları da görüşmeniz gerekiyor. Çelik villa fiyatlarını ve firmalarını araştırarak bütçenize en uygun seçimi yaparak kendinize yeni bir yaşam alanı hazırlayabilirsiniz.

2 thoughts on “Çelik Villa Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir