Neden hafif çelik villa seçmeliyiz ?

hafif çelik villa

1960’lardan bu yana Amerika Birleşik Devletleri kökenli soğuk şekillendirilmiş hafif çelik villa sistemi, çevre performansı, daha hızlı inşaat ve ev gibi yaşam nedeniyle çok yaygın olarak kullanılıyor.

Yapısal sistemin yıllarca iyileştirilmesinden sonra, tasarım ve üretim işleme yüksek derecede bilgisayar otomasyonu seviyesine ulaştı ve inşaat montajında ​​büyük bir atılım yaptı. Hem tasarım anlamında hem de malzeme anlamında çok büyük gelişmelerin yalandığı alan özellikle güvenlik önlemleriyle ön plana çıkmakta.

Lüks bir prefabrik ev olarak, villalar konut yaşamı, turizm oteli, misafirhane vb. Yerlerde daha iyi performansa sahiptir.


Neden çelik yapıları seçmemizi madde madde sıralayacak olursak;

1- Hafif çelik yapı, yüksek derecede ticarileştirmenin yüksek derecede üretim ve mekanizasyonunu sağlar.

2- Hafif çelik villa yerinde inşaat hızını arttırır, inşaatın yakın sakinleri için çok fazla rahatsızlık vermez ve etkilemez.

3- Hafif çelik villa, çelik yapısı çevre dostu sürdürülebilir kalkınma ürünleridir.

4- İyi sismik performans gösterir. Özellikle deprem bölgeleri için çok önemli bir özellik olduğunu söylememiz gerekir.

5- Hafif çelik konutların kapsamlı ekonomik göstergeleri betonarme yapıdan daha yüksek değildir. Maliyet ve fayda olarak baktığımız da betornarme yapılardan daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.

6- Duvar kalınlığı hafif çelik yapısı küçük olduğundan, tuğla ve beton yapı alanından daha etkin kullanımını sağlanabilir.

7- Hafif çelik villalar, betonarme binalarla karşılaştırıldığında, hafif çelik yapı nedeniyle geri dönüştürülebilir, ancak inşaat atıkları kesin olarak kuruduktan sonra çevre basıncı ve betonun 40 yıla kadar çıkmasıyla beton geri dönüştürülemez. İç mekan nemine neden olması çok kolaydır, nem, insan sağlığı için elverişli değildir. Ancak hafif çelik yapı tamamen beton olmadan yapıldığı için, böyle bir sorun yoktur.

Çelik-Villa.com , endüstrinin belirlediği standartlara uygun üstün teknoloji ile birlikte üstün kalite paslanmaz çelik, çubuk, kiriş ve diğer müttefik malzemelerin yardımıyla birlikte imal ve yapılandırılmış geniş bir Hafif Çelik Villa yelpazesi sunmaktadır. Bizim tarafımızdan sağlanan villa, cazip görünümü nedeniyle siz değerli müşterilerimiz tarafından son derece değerlidir. Buna ek olarak, bu villamızı müşterilerimizin fiyatlarına uygun fiyata uyguluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir